Category: Przedsiębiorcy

Zaproszenie do prac nad przygotowaniem Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Jeleniogórskiej na lata 2021-2029

Prezydent Miasta Jeleniej Góry, działając jako lider Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Jeleniogórskiej, zaprasza partnerów gospodarczych i społecznych oraz podmioty reprezentujące społeczeństwo obywatelskie z obszaru gmin objętych instrumentem terytorialnym ZIT AJ do zgłaszania przedstawicieli do uczestnictwa w …

Czytaj więcej Zaproszenie do prac nad przygotowaniem Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Jeleniogórskiej na lata 2021-2029

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza  na webinarium pt. „Innovation Coach – droga do innowacji dla firm”

W trakcie WEBINARIUM zostaną przedstawione informacje na temat wsparcia w ramach realizowanego projektu Innovation Coach dla przedsiębiorców. Zostaną przedstawione cele oraz korzyści dla przedsiębiorców jakie niesie za sobą udział w projekcie Innovation Coach.

Czytaj więcej Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza  na webinarium pt. „Innovation Coach – droga do innowacji dla firm”

Zaproszenie na webinarium pt. „Postaw na siebie – dotacje i preferencyjne pożyczki na uruchomienie własnej firmy”

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na webinarium pt. „Postaw na siebie – dotacje i preferencyjne pożyczki na uruchomienie własnej firmy”. – 17.05.2022 r. Jelenia Góra/online.

W trakcie spotkania informacyjnego on-line

Czytaj więcej Zaproszenie na webinarium pt. „Postaw na siebie – dotacje i preferencyjne pożyczki na uruchomienie własnej firmy”

Skip to content