Category: Wod-kan

INFORMACJA DLA CZĘŚCI MIESZKAŃCÓW SMOLNIKA ORAZ LEŚNEJ Z UL. WIEJSKIEJ I UL. ELIZY ORZESZKOWEJ

W związku z zakończeniem przez Gminę Leśna zadania polegającego na budowie sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej na terenie Smolnika oraz Leśnej (ul. Wiejska i ul. Elizy Orzeszkowej) oraz przyjęciem przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Powiatowego w Lubaniu …

Czytaj więcej INFORMACJA DLA CZĘŚCI MIESZKAŃCÓW SMOLNIKA ORAZ LEŚNEJ Z UL. WIEJSKIEJ I UL. ELIZY ORZESZKOWEJ

Przerwa w dostawie wody

W związku z planowanym przepięciem odcinka sieci wodociągowej na moście w dniu 13.04.2022 r. (środa) między godziną 8:00 a 9:00 nastąpi przerwa w dostawie wody obejmująca swym zasięgiem ulicę Baworowo.
Przerwa nie powinna potrwać dłużej niż …

Czytaj więcej Przerwa w dostawie wody

Przerwa w dostawie wody

W związku z koniecznością przyłączenia nowego odcinka sieci wodociągowej w dniu 24.03.2022 r. od godziny ok. 8:00 nastąpi kilkugodzinna przerwa w dostawie wody z wodociągu sieciowego w Leśnej, Miłoszowie i Smolniku.

Czytaj więcej Przerwa w dostawie wody

Przerwa w dostawie wody

W związku z koniecznością usunięcia awarii na sieci wodociągowej w okolicach sklepu Biedronka, w dniu 02.03.2022 r. od godziny 7:00 nastąpi przerwa w dostawie wody z wodociągu miejskiego obejmująca swym zasięgiem ulicę Baworowo.

Czytaj więcej Przerwa w dostawie wody

Przerwy w dostawie wody

W związku z koniecznością usunięcia awarii na sieci wodociągowej w Grabiszycach Średnich w dniu 10.02.2022 r. od godziny ok. 9:00 nastąpią krótkotrwałe przerwy w dostawie wody z wodociągu obejmujące swym zasięgiem posesje nr 36, 38, 40, 45. …

Czytaj więcej Przerwy w dostawie wody

Skip to content