Ruszyło głosowanie w Budżecie Obywatelskim!

Informujemy, że ruszyło głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego w Gminie Leśna. To unikalna okazja dla każdego mieszkańca, aby wpłynąć na rozwój
naszej społeczności i wybrać projekty, które uważa za najważniejsze.

W terminie od 17.07.2023 r. do 21.08.2023 r. można było składać projekty do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego. W tym czasie zgłoszono 49 projektów. W dwóch okręgach nie złożono żadnego projektu (okręg nr 16 – Szyszkowa oraz okręg nr 21 – Złoty Potok). Do głosowania zostało wybranych 41 projektów (szczegółowa lista na stronie: https://lesna.budzet-obywatelski.org/).

Jak zagłosować?

  1. Głosować można elektronicznie lub w formie tradycyjnej.

  2. Głosowanie elektroniczne odbywa się za pomocą systemu do głosowania znajdującego się na Portalu Budżetu Obywatelskiego. Wystarczy wejść na stronę: https://lesna.budzet-obywatelski.org/glosowanie, na której znajdują się wszystkie projekty wybrane do głosowania. Po wpisaniu swoich danych, system przedstawi projekty na które można oddać głos. Należy wybrać projekt i podać swój numer telefonu na który przyjdzie kod weryfikacyjny.

  3. Tradycyjnie głos, za pomocą kart do głosowania można oddać w Urzędzie Miejskim w Leśnej (Ratusz, Rynek 19, pokój nr 1) oraz innych miejscach wskazanych w zarządzeniu Burmistrza.

Głosowanie trwa od 16.09.2023 r. do 29.09.2023 r., dlatego nie zwlekaj z oddawaniem swojego głosu!

Wszelkie informacje dotyczące Budżetu Obywatelskiego można znaleźć na: https://lesna.budzet-obywatelski.org/ oraz http://bip.umlesna.nv.pl/m,985,budzet-obywatelski.html a także pod numerem telefonu: 515 360 735.

Skip to content