Bezpłatne warsztaty nt. bezpieczeństwa w internecie

Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze” zaprasza mieszkańców Lubania i powiatu lubańskiego w wieku 60+ do Lokalnego Inkubatora Organizacji Pozarządowych (NGO) w Lubaniu na bezpłatne warsztaty nt. bezpieczeństwa w internecie. Najbliższe spotkania już w sobotę 17 lipca 2021 roku.

Jesteś w wieku 60+ i mieszkasz w Lubaniu lub innej gminie powiatu lubańskiego? Chcesz dowiedzieć się bezpłatnie na co zwrócić uwagę, aby bezpiecznie korzystać w internetu? Stowarzyszenie “Pogranicze” zaprasza na kameralne spotkanie przy kawie i ciastku w lubańskim Inkubatorze NGO.

Poznasz w praktyce, jak świadomie poruszać się po internecie.

Czas spotkania: ok. 2 godziny.

Udział bezpłatny!

Liczba miejsc ograniczona.

Wymagane są wcześniejsze zgłoszenia.

Podczas warsztatów obowiązuje reżim sanitarny.

Warsztaty odbędą się w siedzibie Lokalnego Inkubatora NGO w Lubaniu (ul. Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań, parter, wejście od podwórza, obok szkoły języka angielskiego).

Zgłoszenia i więcej informacji w Lokalnym Inkubatorze NGO w Lubaniu: e-mail: inkubatorngo.luban@gmail.com

Telefon (poniedziałek-piątek 16:00-19:00): 696 256 420

Warsztaty są organizowane przez Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” w ramach zadania „Prowadzenie Inkubatora Organizacji Pozarządowych w Lubaniu w 2021” przy dofinansowaniu ze środków budżetu Powiatu Lubańskiego. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych przy Stowarzyszeniu Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego “Pogranicze”

Skip to content